I tací jsou hosté

24. prosince 2017 v 16:42 | DK |  Anglie - Birmingham
Dlouho nebyl žádný článek, tak sem přidám jednu příhodu z hotelu, co se mi stala během noční směny z pátku na sobotu :)

Nebylo tomu dlouho kdy mi na bar zavítala dvojce okolo třetí ráno. Slečna měřící přibližně 180 cm a vážící přibližně stejně tolik, obsadila barovou židličku. Vyskočila na ni tedy jako laňka. Byla bosa, a v ruce držela boty na přibližně deseti centimetrovém podpatku.
Asi jako vám, mi ihned problesklo hlavou, kdo vynalezl tak pevný materiál, který je schopen udržet takovou váhu na tak malém podpatku.
Druhá možnost jenž mi projela hlavou byla ta, zdali boty nenosí jen na parádu jelikož kabelku kterou ženy nosí ona nevlastnila.

Za ní se domotal muž. Muž měřící zhruba necelých 160 cm a hubený natolik, že by mohl z místa hrát v některém z válečných filmů o hladovějících zajatcích. Ten měl již problém se na židličku vyhoupnout, ale za pomocí své silné ženy vše zvládl.

Dáma si poručila flašku proseka. Než jsem stihl otevřít první a připravit ice kýbl pro udržení vhodné teploty nápoje, objednávala již druhou flašku.

Následující slet informací myslím, že nevyžaduje podrobnějšího rozepisování.

Ožralej motající chlapík prozkoumávající každý kout restaurace.
Když se snažil dostat i za bar tak pochopil že tudy cesta nepovede a vystřelil, jak papíroveý čert z krabičky opět prozkoumávat další část hotelu tentokrát lobby.

Dámě se začínala zvedat hladinka, a tak mě pořád zvala na skleničku ať si s ní připiju. Nikdy jsem netušil že má alkohol neblahý vliv na sluch a 3x říci NE DÍKY nestačí.

Poté se chtěli odebrat na pokoj. |Ve výtahu rozbili flašku a skleničky a do toho jinému hostovi shodili draze koupený kebab, takže jsem si chvíli hrál i na uklízečku. Pořád ale lepší než kdyby tam nablili.

Po odvedení ochrankou na pokoj jsme s kolegou z recepce šli udělat obhlídku hotelu.
Vyjedeme do 6 patra a tam náš opilý hrdina močí v koutě chodby. Nutno podotknout, že bydlel na 1. patře, kartu od výtahu neměl a tak tedy musel jít po schodišti vzhůru a vzhůru.

Když jsme hosta odvedli tam kam patřil (a záchytka to nebyla) čekalo nás další překvapení. Madam si kouřila na pokoji. Štěstí bylo to, že nebyl zpuštěň požární alarm, nýbrž okno se ani otevřít neobtěžovala.

Při odmítnutí, zaplacení pokuty 300 liber jim bylo sděleno, že mají ihned opustit pokoj. Na výzvu nereagovali, tak si po půl hodině pro ně přišli místní policajti, milý pár z pokoje vyvedli, a hosti tak byly vykopnuti na ulici s tím, že si pro věci mohou přijít až v 11:00.

Krásné zakončení večera nemyslíte?


Pohroma ve výtahu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama