Začátky

15. listopadu 2017 v 20:56 | DK |  Anglie - Birmingham
Je tomu již dlouho co jsme se rozhodl vyrazit do světa.
A tak se den se dnem sešel a já vyrazil s mojí slečnou Kamilkou do Velké Británie, přesněji do Birminghamu abychom také poznali ten západní evropský svět.

Zařízení cesty nám trvalo nejkratší dobu. Vybrali jsme možnost sice nejlevnější, byť nejnepohodlnější. Cesta autobusem z Florence se Student agency představovala i se spožděním bez mála 19 hodin v autobuse. Když k tomu přičteme ještě necelých 5 hodin z Londýna do Birminghamu díky dopravní zácpě na dálnici, dostáváme se někam na celý den sezení na jednom místě. Nakonec jsme ale cestu za Anglánama přežili, a tak můžeme hrdě říct. Jsme tady !!!

Zařízení ubytování byl již trošku větším oříškem. Bydlení jsme hledali přes Spareroom pravdou je, že se nám několik lidí ozvalo, ale z 80% to vždy ztroskotalo na to, že ještě nejsme v UK, nebo že chceme přijet až v půlce měsíce, či že chceme nejdříve kontrakt na čtvrt roku.
Nakonec nás zachránili opět známosti kdy Kamča přes svou kamarádku ze Španělská zjistila, že zde studuje její ségra, a tak se stalo, že s tou ségrou jsme sousedi, a že máme stejného pronajímatele bytu. Takže 3x sláva. Bydlíme!

Zařízení práce nás čeká nyní. Jedná se o obcházení všelijakých podniků a dokazování, že my jsme právě ti nejlepší pracovníci kteří po Anglii chodí a že nezaměstnat nás před Vánoci by byla obrovská chyba. Tak jsme zvědaví, kdy se z nás opět stanou zaměstnanci. 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama