Triko jako památka na mé cestování

5. října 2017 v 12:07 | DK |  Ostatní čtení
Za těch pár let jsem procestoval již pár měst a zemí. Jmenovat všechny města by bylo asi složité ale na každou zemi si vzpomenu a vždy se mi vybaví nějaká pěkná vzpomínka. Stále jsem si říkal, jak bych si mohl každý den připomenout tyto skvělé časy a pak jsem to dostal. Musím své vzpomínky spojit s něčím co používám každý den. Na zubní kartáček by se asi všechna města nevešla. A pak mi to došlo. TRIKO !!!

Hledal jsem chvilku na internetu a nakonec jsem si našel výrobce triček trikomarket. Je pravdou, že jsem si mohl vybrat levnějšího výrobce, ale doby kdy jsem vybíral pouze podle toho která cena byla nejnižší jsou pryč a tak jsem sáhl po zlatém středu.

Co mi přišlo nejtěžší bylo samozřejmě vymyšlení toho, jak to všechno dát na tričko? A udělat si tak ten nejlepší design, který by se mi líbil. Nakonec vyhrálo staré dobré přísloví, že je v jednoduchosti krása a tak šlo hezky všechno pod sebe podle abecedy.
Chvíli jsem si hrál s fonty, které jsou vskutku pěkné a do půl hodinky jsem měl tričko v nákupním košíku. Lidi, kteří by snad nestáli o svůj vlastní návrh a chtěli si vybrat z návrhů již předvolených si určitě vyberou. Jsou zde motivy pro herní, filmové, facebookové fans tak i pro zamilované fanoušky. Jak by klasik pravil každý zde najde ten svůj denní chleba.

Tak a teď už jen čekat a čekat kdy se tričko dostaví na tu uvedenou adresu.

Tričko přišlo přibližně do deseti dní od odeslání objednávky. Podepsal jsem přejímku balíčku a hurá zkoušet můj výtvor. Barva trička byla stejná jako na obrázku v prohlížeči. Co se vytištěné barvy týká, byla o trochu méně výrazná jak bylo v prohlížeči, ale vůbec to nevadí. Je pravdou, že alespoň nebiji tolik do očí a v konečném výsledku je to vlastně i lepší. Nápisy jsou vytištěny skvěle. Nehrozí tak nějaké olupování nápisů pro druhém vyprání jako u některých jiných triček. Vtipem je, že každé číslo u oblečení je jiné. V mém případě se tak jedná o L, XL, a XXL. Jsou věci, které mám L-ka viz trička od Nike, některá zase XL nejčastěji věci z C+A a pokud si danou věc nemohu vyzkoušet automaticky beru XXL. Tričko XXL je přesně odpovídající mé velikosti. Proto bych asi volil vždycky raději číslo větší než to, které zpravidla nosíte.
Celkově tak můžu říct, že moje očekávání se naplnilo, a já tak mám konečně památku na to své cestování.


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama