ZDARMA FOTO-OBRAZ

18. září 2017 v 18:41 | DK |  Ostatní čtení
Co mě přimělo, a motivovalo k tomu, abych si nechal udělat foto obraz od firmy Saal DIgital ? Byly to dvě věci. Ta první byla ta že jsme chtěl nějakou pořádnou památku na své vzpomínky a nejlepší semestr studia v Portugalsku. Ta druhá věc byla ta, že nabízeli poukaz na 1 400,- Kč na onen zmíněný foto obraz.

Nezaváhal jsem ani vteřinu. Přihlásil se, a do dvou dnů jsem obdržel odpověď i s kuponem na slevu.
Věděl jsem přesně jakou fotku si nechám na památku udělat.
Otevřel jsem si tedy program na vytváření foto dárků od společnosti Saal. Program jsem měl již stažený když jsem si nechával od nich vytvořit foto knihu. (klikni na fotoknihu dozvíš se více ;) )

Vytvoření samotného obrazu bylo velice jednoduché. V porovnání s rozhodnutím, jaký obraz si tedy nechám udělat byla výroba v prohlížeči hračkou a myslím si, že by to bylo lehké pro každého.
Nechal jsem si udělat obraz na foto plátno v rozměru 60x40 cm. Byl jsem velice překvapený jak si poradí s tou mojí fotkou která byla focena na digitální foťák, než měla velikost 6 Mb.
Ve čtvrtek jsem vše odeslal a jen čekal. V pondělí ráno mi přišla SMS zpráva že mi bude obraz doručen firmou PPL mezi 11-13 hod. V 11,30 zvonek a kurýr za vrátky.

Zanedlouho nastala chvilka rozbalování. Obraz byl precizně zabalen tudíž nehrozí žádné poškození během přepravy. Po rozbalení jsem byl v úžasu. Naprosto profesionální práce. Barvy na plátku zaří jako slunce na obloze, a veškeré detaily jsou ostré jak indické chilli papričky. Tomu říkám profesionální služba. Myslím si, že pokud by každý podnik a firma dělala služby na takové úrovni jako Saal Digital, bylo by nám hned všem na tom světě lépe. Nyní se jen rozhoduji kam si obraz umístím. Ale místo už je jasné. Půjde nad dveře do pokoje abych ho měl každý den na očích.
Ještě jednou bych chtěl firmě Saal velice poděkovat. Moc si vážím jejich práce a doufám, že budou vždy tak svělí a precizní,jako jsou dosud.


Foto obraz města Lisabon 60x40 cm foto plátno


Ta samá fotka ve FOTO KNIZE od Saal Digital


Kniha a obraz společně na jedné fotce

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama