Brýle na sport nepotřebují značku

13. září 2017 v 13:57 | DK |  Ostatní čtení
Rád sportuji a sport je mé velké hobby. Před několi týdny se mi rozbily sluneční brýle které používám převážně při sportu a tak jsem neváhal a abych si nerozbil své ,,městské,,, obejdnal jsme si sportovní sluneční brýle z portálu www.postovnezdarma.cz .

Brýle stály bez koruny stovku. Už toto napovídá, že se zde nebude jednat o super kvalitu. Pravdou je, že pokud ale člověk sportuje a v mém případě se jedná hlavně o volejbal, běhání či jízdu na kole, není pro něho kvalita na prvním místě díky zvýšenému riziku spadnutí a rozbití brýlý.
Dorazily během několika týdnů. A jejich provedení přesně odpovídá kvalitě produktu.
Brýle jsou plastové, takže se člověk nemusí bát, že by se při pádu nějak silně zničili orpoti brýlým skleněným. Na webu je možné si vybrat z několika barevných provedení. Pro mě jasná věc. Mordá :) Parametry brýlí zaručují univerzálnost pro všechny uživatele. Celkově tak mohu brýle doporučit lidem, kteří nehledají kvalitní a módní brýle, ale hledají něco levného, co ochrání jejich oči před muškami během jízdy na kole, antukou při volejbalu či jinými nepříjemnostmi, které mohou během sportu člověku znepříjemnit tyto volné chvilky.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama