Dobří lidé existují

2. července 2017 v 22:40 | DK |  Ostatní čtení
Nedávno jsem byl svědkem nejednoho zajímavého úkazu.
Často si říkám, hlavně po návratu z Erasmu, že zdejší lidé, jsou nepřátelští. Neumějí se usmát, jsou stále nas*aní, a tak nějak si neumí užívat života.
Stal jsem se ale svědkem dvou situací, které mě potvrdili v mé domněnce, stejně tak jako mě ji vyvrátili.

Když jsem reklamoval svůj stativ v jednom nejmenovaném elektru, stalo se něco. Vedle mě seděla na kase paní, a povídala pánovi (podotýkám, byl to manažer prodejny) že se jí rozbila televize, že ji nehraje a co má dělat. Tak že má vykoukanou novou televizi a že by si ji ráda koupila. Telka byla namarkována, a pán manažer začal bábinku přemlouvat, zdali si k tomu nechce sjednat bonusové pojištění, které vám zaručí ochranu, i kdyby vám TV ukradli marťani. Navíc je tak skvělá prodloužená záruka ze dvou na 4 roky a kde si co si. Což mi tedy Okay rozhodně nepřišlo.
Již několikrát jsem reklamoval různé technické věci, takže moje zkušenosti hovoří jasně, i kdybyste měli pojištění, ty skvělé pojišťovny vám stejně řeknou, že jste si to zavinili sami, a zrovna na tento typ ,,úrazu,, se pojistka nevztahuje.

ZDE JE VIDEO KTERÉ MLUVÍ ZA VŠECHNO !!! https://www.stream.cz/adost/10010374-pojisteni-nepojisteni-za-vsechny-prachy
Z elektra jsem zamířil do obchodu.
Skočím rovnou k věci.
Když na druhé kase platila další stará bábina, paní prodavačka měla markovat mléka, které si tam babča nahodila. Paní se zarazila a povídá. Prosím Vás paní, máte tady 4 mléka, ale ty jsou dražší. Támhle máme mléka v akci a jedno máte o 3 Kč levnější.
OK 12,-Kč člověk si asi řekne co to je? Samozřejmě, že prodavačka tam babče mohla nahodit mléko dražší, ale proč by to udělala?
Má můj veliký obdiv. Asi se jen tak nedozví vedení, co jejich pracovnice udělala, ale kdyby se každý alespoň jednou zachoval jako ona, bylo by to na tom světě hned lepší.


Co bylo účelem tohoto článku? Ukázat lidem, že nemusí být pokaždé hnáni touhou výdělku a také je někdy dobré se povznést nad prachy, a jen tak udělat ten dobrý skutek který je ZDARMA ale zato k nezaplacení.

Výsledek obrázku pro pojištění
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 naoki-keiko naoki-keiko | Web | 7. července 2017 v 11:34 | Reagovat

To bylo od té paní prodavačky ale milé. Fakt. Škoda, že takových lidí není vážně víc. :/

2 David David | E-mail | Web | 10. července 2017 v 17:16 | Reagovat

Prodavačkám opravdu nezáleží, jakou budou mít tržbu. Zkus se jich někdy zeptat. :-)

A celkově obchod nepoloží "ztráta" 12 Kč. To by ses divil, i na akčních výrobcích dost vydělává. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama