Červenec 2017

Kdybych tak mohl změnit svůj život.

23. července 2017 v 15:32 | DK |  Ostatní čtení
Toto je otázka, o které, jsem hodně krát přemýšlel. Nejednou jsem si tuto otázku položil a nejednou jsem došel k tomu stejnému závěru.
Nezměnil bych ho.
Jsem spokojený s tím, co mám. Jsem spokojený, protože když se rozhlédnu kolem, zjistím že to co mám, je naprosto dostatečným, a není zde potřeba mít zlaté kliky, milionová auta a přitom nemít čas na rodinu a své blízké.
Člověk by neměl být nespokojen z toho co nemá, měl by být spokojen tím, co má, a umět najít ty klady nežli ty zápory.
#BePositive

ZDARMA FOTOKNIHA

23. července 2017 v 15:31 | DK |  Ostatní čtení
Na facebooku na vás vyskočí miliony nabídek. 95 % z nich ignorujete, 3 procenta rozkliknete a zbylá dvě procenta si třeba koupíte či objednáte.
Na mne takto vyskočila nabídka na fotoknihu zdarma v hodnotě 1200,- Kč. Tak jsem neváhal ani chvilku, registroval se a čekal.

Ozvali se mi po pár dnech, že je těší můj zájem, a poslali mi informace, jak to všechno bude probíhat.
Pravidla byla celkem jednoduchá a tak nebránilo nic tomu, ,,podepsat,, kontrakt.

Emailem mi přišel odkaz na slevový kód a já vyrazil tvořit své velkolepé dílo.

Na stránkách si stáhnete program na vytvoření knihy, který vás poté provází krok po kroku.
Já se rozhodl si vytvořit svou knížku, bez automatické předlohy, a tak jsem se začal s fotkami prát.
Na první pokus musím uznat, že tvorba knihy nebyla moc jednoduchá. Jsem si ale jist, že po druhé knížce bude tvorba v pohodě a bez problému.

Kniha mi dorazila zavčasu, a moje pocity se naplnily. Fotky byly vytištěné na hezkém lesklém papíru, a pěkně ostré. Skvělé také je, že na stránkách nejsou vidět otisky prstů. Vydařil se i tisk fotek focených mobile S4 mini. Desky jsou pevné, takže kniha je skvělá i na převážení z místa na místo a různě po návštěvách. Na obal knihy si lze dát vaši fotku stejně tak jako napsat na hřbet o jaké fotky či album se jedná.
Celkově tak mohu s klidným svědomím říct, že bych knihu doporučil všem, které již omrzeli foto alba, a chtějí tak něco modernějšího.
Jediné, s čím je potřeba počítat je vyšší cena knihy. Za knihu bych celkově zaplatil 1350,- Kč.


Dobří lidé existují

2. července 2017 v 22:40 | DK |  Ostatní čtení
Nedávno jsem byl svědkem nejednoho zajímavého úkazu.
Často si říkám, hlavně po návratu z Erasmu, že zdejší lidé, jsou nepřátelští. Neumějí se usmát, jsou stále nas*aní, a tak nějak si neumí užívat života.
Stal jsem se ale svědkem dvou situací, které mě potvrdili v mé domněnce, stejně tak jako mě ji vyvrátili.

Když jsem reklamoval svůj stativ v jednom nejmenovaném elektru, stalo se něco. Vedle mě seděla na kase paní, a povídala pánovi (podotýkám, byl to manažer prodejny) že se jí rozbila televize, že ji nehraje a co má dělat. Tak že má vykoukanou novou televizi a že by si ji ráda koupila. Telka byla namarkována, a pán manažer začal bábinku přemlouvat, zdali si k tomu nechce sjednat bonusové pojištění, které vám zaručí ochranu, i kdyby vám TV ukradli marťani. Navíc je tak skvělá prodloužená záruka ze dvou na 4 roky a kde si co si. Což mi tedy Okay rozhodně nepřišlo.
Již několikrát jsem reklamoval různé technické věci, takže moje zkušenosti hovoří jasně, i kdybyste měli pojištění, ty skvělé pojišťovny vám stejně řeknou, že jste si to zavinili sami, a zrovna na tento typ ,,úrazu,, se pojistka nevztahuje.

ZDE JE VIDEO KTERÉ MLUVÍ ZA VŠECHNO !!! https://www.stream.cz/adost/10010374-pojisteni-nepojisteni-za-vsechny-prachy
Z elektra jsem zamířil do obchodu.
Skočím rovnou k věci.
Když na druhé kase platila další stará bábina, paní prodavačka měla markovat mléka, které si tam babča nahodila. Paní se zarazila a povídá. Prosím Vás paní, máte tady 4 mléka, ale ty jsou dražší. Támhle máme mléka v akci a jedno máte o 3 Kč levnější.
OK 12,-Kč člověk si asi řekne co to je? Samozřejmě, že prodavačka tam babče mohla nahodit mléko dražší, ale proč by to udělala?
Má můj veliký obdiv. Asi se jen tak nedozví vedení, co jejich pracovnice udělala, ale kdyby se každý alespoň jednou zachoval jako ona, bylo by to na tom světě hned lepší.


Co bylo účelem tohoto článku? Ukázat lidem, že nemusí být pokaždé hnáni touhou výdělku a také je někdy dobré se povznést nad prachy, a jen tak udělat ten dobrý skutek který je ZDARMA ale zato k nezaplacení.

Výsledek obrázku pro pojištění