RAINBOW 360°

9. června 2017 v 10:00 | DK |  Erasmus - Peniche
Člověk by si měl umět poradit za každé situace.
Ono stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko se totiž vážně nevyplácí.

A tak když chce člověk využít vanu, kterou tedy koneckonců má k dispozici zcela pro sebe, bude muset vymyslet, jak ji napustit horkou vodou tak, aby se dokázal ještě chvíli sprchovat.

On je asi problém ten, že jsem zapomněl říct, že tady máme 50l bojler pro 4 lidi.

Takže hrnce na plotnu a jde se vařit. Přesně tak, po dvou hrncích horké vody a dvou varných konvicích, se vám otvírá taková možnost, že by se jiným o takovém čachtání mohlo jen zdát.

Dalším oříškem bude balení. Jelikož limit zavazadla je stanovený na 23 kg, je nutné se do něj vejít a ani o kilo nepřesáhnout. I když, v Praze prý nějaké to kilo tolerovali, ale hádejte se s těmito místními domorodci o tom, že máte kilo a půl navíc.
Osobní váhu jsem tady nesehnal, ale díky za kuchyňskou, která se na nás směje v naší plně nevybavený kuchyni. Je to tak. Vážení každých bot, trik a mikin je na obzoru a já si říkám, kolik flašek portskýho budu moci přivézt.

Včerejšek byl jinak ve zdravém stylu. S holkami jsme udělali dvě kila ovocného salátu z melounu, ananasu, manga, pomeranče banánu a chtěli jsme dát do něj i papáju, ovšem po koštnutí této exotické věci, jsme tento nápad rychle zahodili. Vzali flašku vína a hurá na skály.
Jaksi jsme se nenamazali. Proč přece, slunce přes mráčky neopaluje. To však také způsobilo, že naše ksichtíky v noci hořeli, a já se tak musel držet v bezpečné vzdálenosti od vajíček, jinak by hrozilo, že se v mžiku uvaří a stanou se z nich vejce na tvrdo.

Viděli jsme super úkaz na sluníčku, což stejně netuším co je, ale vsadím se, že můj kamarád Honzík mi ho rád vysvětlí.
#Rainvbow360°

Jen tak mimochodem, tady lze vidět, jak média lžou. Jeden server tvrdí, že duhu 360° je možné vidět jen z mrakodrapu, druhý odkaz říká že lze duhu takto vidět jen z letadla. No nevím ani mrakodrap, ani letadlo jsme neměli a viděli ji :D

Tím bych asi uzavřel včerejší den a já jdu pro papír, tužku a jdu vážit kolik že vlastně toho tady sebou mám. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama