Nikdy se toho nevzdám, aneb dobrá hudba je důležitá

19. června 2017 v 11:31 | DK
Stalo se něco, co jsme nepředpokládal.
Od 02 mi přišel poukaz na 1000 Kč na přístlušentsví a mobily v prodejnách O2. Bylo to z důvodu vypadnutí roamingu v zahraničí. Tak jsem neváhal, a vydal se vybrat a nakupovat. Nejdříve mě tedy překvapila rozmanitost sortimentu. Měli téměř všechno. Nadruhou stranu je pravdou, že všechny věci byly takřa o několik desítek či stovek korun dražší než byste normálně dokázali sehnat přes internet.

Protože se nikdy nevzdám dobré hudby, koukal jsem po některém z přenosných repráčků. Repráčeky které jsem měl v merku byly dva.

MOJE KRYCHLIČKAJeden byl na BT což umožňovalo přehrávat hudbu bez pomocí kabelů. Věc asi praktická, jenže mé zkušenosti z mým mobilem mi říkaly, že BT a hudební přehrávač bude smrt pro mojí baterii. Rozhodl jsem se tedy pro repráček KS Cube.
Je malinký. Krychlička 5x5 cm. ale dokáže překvapit.

Nebuďte překvapení když si ji koupíte, že bude hrát lehce potichu. Pokud má vybité baterie, ztiší se. Což byl můj případ, když jsme ji zkoušel už v autě.
Doma jsem ji nechal nabít pomocí USB mini které je součástí balení jako kabel s jacky 3,5 mm.
Tóny, jaké se z ní poté vyloudili, mi vyrazili dech. V mobilu obstála moje Krychlička na 4 b. z 5ti a při zapojení do notebooku jsem byl v úžasu 10b. z 5ti.
Má taktéž dva výstupy, takže je možné připojit více kostek k sobě pro vytvoření lepšího zvuku hudby.
Cena v O2 byla 599,-Kč s DPH. Když se člověk bude pídit, najde uričtě levnější a doknoce i s BT. ale pro mě je tato naprosto vyhovujícím řešení.

+ velikost
+ zvuk
+ možnost připevnění pásku
+ výdrž
+ pasivní basy
+ pogumovaný spodek (neklouže)


- zatím žádné nespozorovanéSpeaker Kit Sound Cube
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 19. června 2017 v 14:26 | Reagovat

Je dobře, že takhle sedí :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama