Den dětí v Portugalsku alias, bomby na záda a hurá pod vodu

1. června 2017 v 17:15 | DK |  Erasmus - Peniche
Jak to tak bývá, první červnový den patří dětem. A ať chcete nebo ne, protože jsme děti, měli jsme dnes praktickou část našeho předmětu ryby vydry velryby pod vodní hladinu.

Sraz měl být původně v devět hodin u centra potápění, kde však jak je v místních krajinách obvyklé nebyl zdaleka nikdo a tak jsme s všichi sešli v 9:15 a v 9:30 již začínala přednáška o potápění.

Nutno však říci, že z naší erasmácký grupy nedorazil skoro nikdy, nemluvě tak o některých, kteří během čtyř měsíců v metropoli Penisu nedokázali nastuodvat cestu z domu k Pingo Doce. Můj názor je ten, že by bylo už na čase pořádit tak Anetce mapu tohoto malého poloostrova, abychom ji příště někde zase neztratili.

Po přednášce jsme se vydali směr plavečák.
Kdo chce dovnitř, musí mít koupací čepici, a tak jsme po dvou dekádách opět nasadili na hlavy plastové koupací čepice a všichni tak vypadali jak použitý šprcgumy.

Potápění bylo parádní. Možnost nabídky potápění se na otevřeném moři je vskutku lákavá věc, otázkou jest jak to bude s timenanagementem, zdali se to stihne nacpat do posledních pár dnů.

Po prozkoumání dna zdejšího bazénu jsme se vyblbli ještě ve vodě a hurá zrelaxovat po náročném dni.

Musím uznat, že tento studijní pobyt má vážně něco do sebe :)

Album z dneška jest zde http://tekken.rajce.idnes.cz/1.6_Potapeni/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama