Co když je to správně? SUP

5. června 2017 v 17:22 | DK |  Erasmus - Peniche
Začala všemi velmi očekávaná událost v místním Penisu, a to závod v pedlování. Pro ty, co netuší co je pedl, je to takové to velké prkno, kde stojíte a pádlujete ve stoje. Více info tady !!!

Událost nad události a oraganizace tak na hovno, že kdybych to nezažil, asi bych ani neuvěřil.

To, že má být tato událost, jsme se dozvěděli před měsícem, kdy nám učitel oznámil, abychom vymysleli hry pro děcka od 5-15 let. Úkol ne až tak těžký. Co bylo spíše těžší, byla celková organizace, co bylo napsáno, za 5 minut opět neplatilo, a pokud jsme přišli na nějaký meeting ohledně této akce, bylo nám to úplně k . . . . . Ale co, říkal jsem si, na pláži to bude lepší.

Během dneška jsme se měli dostavit na pláž. Jak bylo již zvykem, dvě hodiny jsme tam byli naprosto k ničemu jakožto Erasmáci. Po chvíli se připravila stanoviště pro mladé portugalce. Já nevím, za mě osobně, by se s celou akcí dalo pěkně vyhrát. Vymyslet pořádný doprovodný program.

Svačina? Plátek sýra mezi dvěma toustovými chleby. Bez vody vražedná kombinace vyvolávající pocity zadušení, neokysličení šédé kůry mozkové a poté celkovému vypovězení fukce těla.

Oběd? Přesušený plátek vepřového masa doplněný o nedodělané hranolky, které byly gumovější jak gumoví medvídci, nebo parodie na bramborové lupínky, z kterých člověk mohl dostat žlučníkový záchvat díky jejich mastnotě.

Co když je to ale správně?
Celou dobu nám největší kápo všech surfařských káp povídal o tom, jak tato akce bude veliká. Jak tato akce bude v televizi. Jak tato akce zboří hranice návštěvnosti a kde si co si. Člověku při jeho slovech málem ukápla slza, že bude mít tu čest se podílet na něčem tak velkolepém jako je tato událost.
Realitu? Však posuďte sami.

Přemýšlím nad tím zdali je tato cesta správná. Lidi navnadit, navěšet jim bulíky na nos, a poté skutek utek. A je jedno zdali se jedná o pořádání závodů v pedlu, nebo o přijímací pohovor do nové práce, kde vám váš budoucí nadřízený vychválí firmu do nebes a někdy až do vesmíru a poté, když se ocitnete v realitě jste z toho akorát tak na******.

Asi je toto nový trend nějaké strategie, která se začíná uplatňovat mezi lidmi. Však oni to s vámi myslí upřímně přece.

Výsledek obrázku pro paddleboarding

Výsledek obrázku pro myslím to upřímně

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 5. června 2017 v 18:37 | Reagovat

Bohužel je to tak, lidé naslibují, a pak najednou zapomenou :-(

2 D D | Web | 5. června 2017 v 21:52 | Reagovat

Hezky napsáno. Bohužel po takových akcích bývají nejvíce nenávidění ti, kdo řeknou pravdu, že to stálo za nic.
Někdy lidé úmyslně lžou a slibují hory doly a jindy žijí v nereálné představě toho, co všechno dokáží a budou na akci mít a pak zírají, že to nejde tak snadno.

3 Daniel Daniel | Web | 6. června 2017 v 17:44 | Reagovat

[1]: Řekl bych že to není ani slibování, jako upřímné lhaní ale to je spíš o úhlu pohledu.

[2]: Jak říkáš, kdo řekne pravdu, je za toho špatného. Ale to je zase otázkou zdali je lepší povědět pravdu, či přikyvovat jak ty ovce ve stádu a mít klid.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama