Co vše dokáže lidské tělo?

26. května 2017 v 0:54 | DK |  Erasmus - Peniche
Naši dnes odjeli, a tak jsem se zas ocitl sám uprostřed Lisabonské džungle. Žena si udělala trip do Německa, a tak budu válčit víkend sám v Penisu.

Dnešní den se mi opět potvrdilo to, co jsem již dlouhodobě předpokládal, a to, že je lidské tělo neskutečně chytré. Zde je názorná ukázka toho, jaká byla cesta domů z Lisa.

Po nákupu oběda (jablko a dva banány) ne, že bych žil zdravě, to nehrozí, jen to bylo v akci, a v 28° C vedru ve chládku, to byla nejvhodnější kombinace potravin, která přišla k chuti a splnila na chvíli účel zahnání hladu, jsem do sebe vyklopil 1,5 litrů vody. Nutno podotknout, že už onen fakt, že do sebe během 10 ti minut nacpete necelé dva litry vody, je pozoruhodná, a tak jsem se pln vydal směrem autobusové nádraží Campo Grande, odkud mi jel autobus do našeho velkoměsta.

Co by čert nechtěl tak se stalo, a co že to bylo. Při prozkoumávání místní Lisabonské univerzity jsem se ztratil ve zdejším areálu kampusu. Pokud někdo byl či zná ČZU, dokáže si představit o čem asi hovořím, pokud se tam člověk ocitne poprvé v životě, nápisy jsou všechny v jazyku podobající se mandarínštině a neschopností vrátného vás správně navést k saidě, neboli východu.

Díky této nešťastné příhodě, se tak zákonitě stane to, že člověk nemá na nádraží možnost si odskočit, přiletí celý uřícený do autobusu, kdy jeho srdeční tep je na hranici infarktu a vybouchnutí srdce. Samozřejmě, jak to bývá zvykem, tak řidič neptajíc se na studentskou kartu a přehlédnouc moje zběsilé mávání ISICem před očima mi strká pod moji poctivě vypěstovanou bradku lístek pro dospělého.
Rukama, nohama a všelijakými skřeky podobající se řeči místního kmene se mu snažím vysvětlit, že jsem e studenta, a že teda jako chci slevu.
Po chvíli se domáhám svého práva, protože mám právo sedět levněji než dospělí, a jdu si vzít místo v půlce autobusu.
První chvilky probíhají naprosto senzačně. Větráčky nad sedadly jedou na plné obrátky, některé z nich na 105% svého maximálního výkonu, a všichni v autobuse si lebedí, jak se príma se dostat z té ohnivé výhně do krásně chladícího busu.
Jakmile se zavřou ale dveře, moje tělo mi dává jasně najevo, že jak rychle nabylo obsah 2l vody, tak se jich chce rychle zbavit.
Nato si dávám sluchátka do uší, a snažím se na tuto biologickou potřebu nemyslet a nechat se unášet na vlně rocku.
Kdybych mohl tak bych začal tělo podezřívat z faktu, že se tajně domlouvá s chytrými zařízeními, aneb po třetí písničce mi mobil hlásí LOW BATTERY a začíná stávkovat. ¨


A do toho všeho autobus. Z příjemných 21°C které v autobuse panovaly prvních 10 minut po výjezdu ze zastávky se stává přibližně -10°C a já si chvílemi říkám, zdali jsem nenastoupil do špatného vozu, a zdali se nenacházím např. ve voze převážející maso do obchoďáku velkoobchodů, či voze Family Frost. Teplota uvnitř totiž tomu silně napovídá.
Jako první se začínají oblékat dámy majíc na sobě krátká trička ukazující drahé kovy v pupíku. Sám jsem byl překvapen, že se ony kovy v této zimě nesmrštili natolik, že by jim vypadli na zem, ke které by ještě mohly přimrznout.
Jako druzí se obléká majitelka čivavy. Nutno zmínit že čivava byla rozklepána více jak řízek ve školní jídelně a ani její sexy žlutý obleček jí nepomohl pocit zimy překonat. Nakonec skončila mezi prsy své majitelky a já jen tiše záviděl. Příště budu muset vymyslet stejnou taktiku jak na holku. :D
Jako poslední se začínají oblékat muži. Seniory přeskakuji rovnou, ti chodí nabalení i když je venku tropické počasí.
Křížem přes uličku sedí zavalitý sádelník, který je důkazem toho, že tuk rozhodně nehřeje. Útěchou mu však může být jen to, že před ním sedí kopie zpěváka Pitbulla. Není tak divu, že i tento namakaný holohlavý týpek si bere svůj růžový svetřík, aby se alespoň trošku zahřál. Řekl bych, že když jsme to viděl tak se mu to asi jako jedinému povedlo. Vypadal totiž s růžovým svetříkem do V fakt teple.
Ale zpět ke mně. Můj pocit návštěvy toalety zmizel. ANO, sám nevěřím, jak je to možné. Troufnu si tvrdit, že zima způsobila zamrznutí veškeré tekutiny v mém těle a čekala na rozmrznutí až do konečné zastávky Penis, kde ostatně bývá celkem chladno.
Celou cestu jsme nakonec přežili všichni ve zdraví, až na malou čivavu. Při vystupování vypadala, jako že se mezi chloubou své paničky udusila.
Tím bych asi shrnul kratší příspěvek o tom, jak vám tělo dokáže ,,zavařit,, během cestování v autobuse.
Mějte se pěkně, a pokud se líbí tak sdílejte . . . každý by se přece měl dozvědět co je nezbytné před cestou vykonat a jak se umět zahřát!


Výsledek obrázku pro čivava
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama