B-Day Vol. III.

19. května 2017 v 18:02 | DK |  Erasmus - Peniche
Dočkala se i Iveta. Minulý týden překročila onu magickou hranici 26 roku života, kdy už nemá studentský status. Nyní končí veškerý slevy, vstupenky, jídzenky, a výhody které mají mladí lidé kteří studují. Nutno říct, že se s faktem poprala celkem statečně. Uzavřela jednu etapu a do nové se vrhla přímo po hlavě s flaškou portského v ruce jak se ostatně patří tady v Portugalských krajinách.

Co se oslavy týká, tak jsme zvolili místo vskutuku výborné. Na pláži u oceánu kde rychlost větru dosahovala snad i síly orkánu. Všem je asi hned jasné, že dort na plastových talířkách vesele tancoval a nejinak tomu bylo i portskému ve skleničkách.
Sešli jsme se v celkem početné skupině, a dovolím si i říci, že naše seskupení se zapsalo do portugalských tabulek rekordů v kategorii největší počet čechů na území portugalska na 1m2. Dokonce k nám přijela i návtěva až z Polska, resp. naše spolužačka která je na Erasmu v Polsku.

K večeru kdy vítr byl již tak silný, že i rackové přestali létat protože pochopili že by se mohli ocitnout v mžiku na území Španělska, jak to fičelo, jsme se přesunuli k prádelně, což je jedno ze tří míst kde víceméně nikdy nefouká vítr. Pokud se ptáte, která jsou ta první dvě tak č.1 jest Continental kde ovšem zase smrdí ryby a č.2 je Lidl který se tak řadí na první místo před kontitnental. Ten tedy sice nesmrdí ale s frontami u kasy dobře konkuruje Conťasu.
Když nám došli veškeré tekuté zásoby rozhodli jsme se narozeninovou párty rozpustit a vydat se tak každý směrem ke svým domovům.
Tím tak končí poslední narozeninová oslava vysokoškolských velvyslanců z Prahy v díře Penisu a teĎ už hurá balit batoh na trip do Lisabonu !!!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama