St Čt Pá

7. dubna 2017 v 21:31 | DK |  Erasmus - Peniche


Ráno po probuzení zjišťujeme, že je venku mlha že by se dala krájet, a tak není nic lepšího, než vyrazit do ní s foťákem a pořídit nějaké ty pěkné záběry. Odpoledne je již mlha tatam, a tak si to mířime směr přístav, kde objevujeme molo plné racků a gigantické mořské kapry.

Čtvrtek


Protože se již neučíme o mořských potvorách ale máme nyní část praktickou, účastníme se rádoby bojovky po městě kterou vytvořili studenti v rámci jednoho z předmětů, který se na škole vyučuje. No zábava parádní. Pro mě nejlepší disciplína kdy jsme si kradli vlajky v místní pevnosti. Pravdou je ale fakt, že ne všichni byli touto hrou nadšení což mě samotného překvapilo . . .
Odpoledne pak trávíme na pláži sluněním a hraním freesbee. Jo a vykopali jsme si tam i studnu !!! Není nad to se dostat zpět do dětských let.

Pátek

... je ve znamení školy. Dáme si tak hoďku s Martou kde poskládáme pár papírových origamy a poté je již plán více méně jasný! Hurá na pláž. A tak se jdeme slunit a já tak prvně v životě lezu celý do oceánu. Nutno ještě říci, nebo tedy spíše napsat, že k obědu a večeři máme guláš který vytvářela moje žena a je přímo epesní !!! Jo jo, kdo umí, umí !
JO a co je nutné zmínit. Zde není povinné svítit přes den když řídíte auto.
Množí lidé to nepovažují za důležité ani když je mlha jako kráva.
Nevěříte? Věřte!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama