Pálení čarodějnic v Portugalsku

30. dubna 2017 v 15:58 | DK |  Erasmus - Peniche
Tak hurá na new článek. Je konec dalšího měsíce, to znamená hned několik věcí.
Pro ty co pracujete je to pozitivní věc, protože vám přijdou prachy za duben.
Ti co nemakáte ale studujete, tak si můžete odškrtnout další měsíc blíže k letním prázdninám

Pro nás to znamená jediné. Poslední cca. měsíc a půl v Portugalsku.
Jak asi všichni tuší, 30/4 je den čarodějnic. Protože tady na jihu je tento zvyk jaksi zvykem neznámým, nelze udělat nic jiného, než začít improvizovat jako vždy.
Z původního plánu který zamýšlel udělání čarodějnice z hajzlpapírové ruličky sešlo v důsledku nedostatku ruliček :/ Proto jsme začali hled jiná řešení. Nakonec vyhrálo řešení nejjednodušší a to papír a tužka :D

Abych to uvedl na pravou míru já si nakreslil svou ježibabu přičemž se mi moje žena vysmála a konstatovala, že už jen stačí připsat Daneček, 4 roky a vystavit v nějakém obchodním centru a bude to ideální. Hahaha fakt moc vtipný. Však posuďte sami.


Protože je Iveta větší detailista na věci než já, šla na to šalamounsky. Našla si předlohu své čaro-báby a tu obkreslila. Tsss #sorryjako, ale to je podvod:D Takže příště bude možnost pouze kresba z voleje navostro.


Jinak je zde challenge:
Nevím, pokud tedy tento článek bude číst moje kamarádka Tereza, která má také mimo jiné pěkný blog, který mě baví velice číst díky jejim názorům ( odkaz přidávám sem v linku a doporučuji přečíst tento článek a zamyslet se nad ním, jak to vlastně vidíte vy http://outcry.blog.cz/1704/byt-ve-vztahu-neni-to-same-jako-nekoho-vlastnit ) ale pokud si článek přečte, nechť přijme výzvu a také ukáže nějakou tu čarodějnici z voleje. ( psala totiž, že malování a kreslení je její hobby tak proto ! :D )

Zpět k tématu. Naše holky magický jsme si vyrobili a teď je na čase jim to pořádně natřít ! Na večer čekat nebudeme jelikož je v předpovědi hlášen nějaký déšť, uděláme to rovnou nyní !

Odkaz na video z pálení čar přidávám sem. (Video pálení čarodějnic v Portugalsku - youtube.com )


To je co se dnešního dne týká všechno.

Dík za čas a článek sdílej, snad nejsi zas tak moc línej,
vždyť pár kliků stačí dát, to tě snad nemusí s*át.
Někdo další tak uvidí, jak to jde u cizích lidí. . . :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama