Co nás eště fšechno čeká?

20. dubna 2017 v 17:12 | DK |  Erasmus - Peniche
Jak jsem říkal, dny zde letí rychleji než si člověk myslí. Nedávno jsme slavili dva měsíce od od našeho příjezdu a pomalu začínáme také odpočítávat dva měsíce, do našeho odjezdu. O odjezdu ale mluvit nechci, jelikož toho ještě musíme hodně stihnout.

Pro mě osobně to znamená ještě navštívit městečko Nazaré, kde jsou jedny z největších vln na světě. Bohužel nepočítám s tím že tyto giganty uvidím, ty jsou k vidění hlavně v zimě (listopad, prosinec) pokud se chce někdo podívat o čem, že to mluvím, zde je odkaz na ty vylnky o kterých píši.

Zde můzete kliknout pro videjko. Nevím totiž proč nejde vložit sem a spustit :D


dalším místem, které chceme s ženou navštívit, je jih Portugalska Algarve s vyhlášenými plážemi a jeskyněmi.


no a posledními mými tripy jsou let na Azorské ostrovy a do Lucemburska kde ještě tak habruji s ubytováním :D

Během týdne se počasí střídalo celkem rychle, chvilku mraky a vítr, chvíli slunce a vedro, ale převážně bylo teplo. Proto jsme ve středu vzali foťák a šli udělat nějaké ty pěkné fotky. Přece jen, fotit mě baví a co se s láskou dělá, nemůže být nikdy špatný. Proto mě tak i potěšilo, když Anet Ivet pochválila její fotky ;) Hohoho aby né, jsou fakt povedené . . .

Ve škole jsme se dozvěděli, že se máme účastnit nějakého gigantického místního surfového festivalu na který přijde 40 000 lidí a máme zde vymyslet nějakou zábavu pro studenty od 5 - 18 let. Někdy si říkám, že je škoda, že nám to neřekli pouze týden předem ale co, měsíc a půl je celkem dlouhá doba na vymyšlení a realizaci, tak se ukažme co v nás je :D

Myslím, že více psát není snad ani třeba možná jen to, že jsme ve skálách, které jsou původu lávového, našli pěkné kameny, já jim říkám jeskyňky, nevím jak odobrně se jim říká, to by věděl můj skvělý kamarád z Lípy Hanz ten je na tyto věci přeborník. Při troše námahy se dají z oné skály vydloubnout ale chce to trpělivost a trochu té síly.

Teď už vážně končím další psaní přijde brzy. Čeká nás akademický víkend. Po vzoru USA všichni všude všechno chlastají a párty mají 24/7 :D Tak se těšte, to zas bude v álejích nablito :D

Poslední zmínka by asi byla streemování našeho kuchařského umění, takže kdo chce, nechť se podívá jak se kuchtí v Portugalsku ;) Mám to na profilu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama