TEJDEN

26. března 2017 v 17:59 | DK
Je sobota, tedy spíš neděle a tak by bylo vhodné nějak napsat něco co se dělo tento březnový týden.

Týden začal vcelku obyčejně a to pondělím. Byl to den kdy se toho moc nedělo a kdy se nedalo ani o ničem pořádně něco napsat.
Jedinou věcí která by se dala zmínit je asi ta že autor článků oslavil 24 narozeniny.

Úterý bylo celkem parádní. Svítilo nám tady sluníčko, a to byl jasný pokyn k tomu vyrazit nějak ven na útesy. Doplnění pravidelného pitného režimu je vskutku důležité, a tak na sebe první flaška portského vína nenechá dlouho čekat. Pak se shledáváme s dalšími Erasmáky a jdeme prozkoumat Papou.

Středa byla ve znamení portského a sangrie a tequily. Myslím že tato kapitola není nějak moc důležitá na rozepisování. Snad jen že pravá portugalská párty s domácím kuchtěním pro 13 lidí je další z věcí, které by měl člověk 100% zažít.

Čtvrtek ráno je krušné. Následky mixování pití se daly čekat. Nevadí. Pátek je taky čas na to vše dodělat.

Pátek začíná vcelku pěkně. Ve škole si odkroutíme hodinku a pak honem domů jelikož to vypadá na pěknou paseku.
Tou pasekou myslím to, co bude brzy padat z nebe. Večer se pak domlouvá karetní večer s Erasmáky. Co z toho vzniká?
Sangria párty. 6 litrů sangrie, pár kilo pomerančů, jablek, citronu, ananasu, a ovocného mixu a večer strávený u karet do třetí hodiny ranní. Paráda. A pak že KRÁVY nebudou nikoho bavit :D

Sobota večer se mi vrací moje žena ze své dovolené a tak již jako manželé trávíme náš společný čas kdy se nám podaří rozpůlit naší karafu pomocí horké vody k čaji. NO, zajímalo by mě, kde soudruzi z NDR udělali chybu.

Neděle? Nic důležitého . . . Rutina . . . Asi ale určitě zmíním jedno. A to můj první guláš. Byl skvělý. Kdyby šlo všechno poprvé jako toto kuchtění, svět by byl hned o něco pěknější ;) A protože není pochvaly nikdy dosti, nechám vás to přečíst ještě jednou. Ten guláš byl fakt dost dobrý !!!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lovah lovah | Web | 26. března 2017 v 18:20 | Reagovat

guláš je nejlepší jídlo pod sluncem.

2 Daniel Daniel | Web | 5. dubna 2017 v 0:43 | Reagovat

[1]:

Určitě s tebou musím souhlasit. ;) Toto byl můj guláš s mrkvovou variací. Takovej recept z domova. Nyní je řada na mé ženě :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama