PO ÚT ST

8. března 2017 v 21:30 | DK |  Erasmus - Peniche
Bylo jasné, že to časem přijde otázkou bylo jen kdy.
Myslím přesně to, kdy už člověk nebude chtít či nenajde čas na to, aby poustoval každý den příspěvek o tom, co se dělo a nedělo v jižních krajinách.

Takže stručně a jasně.

Pondělí. To většinou začíná škola. Ale také začíná nejočekávanější párty tzv. tour de bar, kdy máte v každém baru shot zdarma, a k tomu musíte splnit nějaký quest.
Co vám budu povídat, všech 11 barů jsme nestihli navštívit, jelikož to prostě nebylo v našich silách a také i z časových důvodů.
Celá akce se mimořádně dobře povedla a musím uznat, že se všichni bavili nad míru spokojenosti.

Úterý bylo supr. Ráno budíček a hurá odprezentovat naší práci na téma Food and Beverage v ČR. Musím říct, že mě samotného překvapil zájem studentů a dokonce i nějaká ta zvídavá otázka (samozřejmě kolem chlastu).
Poté už rychle na prezentaci MDK a hurá domu kuchtit.
K obědu bylo první nepovedené jídlo. (Brambory a smetana není asi naše zvládnuté jídlo takže myslím že si ho už jen tak nedáme.

Odpoledne pak vyrážíme na procházku po pobřeží. Hledáme trilobity a mořské ježky se studenty z univerzity, objevujeme jeskyně a dáváme si pistácie u dračí skály.
Večer je klasicky postelový s noťasy na tělech.

Středa je pro nás dnem volna. Proto jsme vyrazili na pozvání našich kamarádů na oběd. Všichni jsme si pošmákli nad masem se salátem a k večeru jsme to rozpustili. Někdo do školy, někdo domů a já na západ slunce která se zde dal prvně krásně pozorovat.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama