Nový článek

31. března 2017 v 13:37 | DK

Poslední březnový týden stál opravdu za to. A jsem si jistý, že na něj jen tak nezapomenu. Nebudu rozebírat všechny události co se staly, ale myslím, že bych některé zmínit mohl.

O víkendu se mi vrátila žena z dovolené tak jsem zase mohli začít nakupovat společně :D Stejně tak jako se v týdnu vracela trojka z jejich výletu. No a protože jsme tak zas byli všichni, mohlo se začít dodatečně slavit.
Ale zpět co se vše odehrálo během týdne?

Psal se první test z Sea and maritime activities kde jsme se učili o velrybách, delfínech, vodních vydrách a nevím čem všem no a přišel zákonitě první test.
Styl testu byly otevřené otázky a odpovědi napiš co víš.
Píšu to proto ale, že:
  • penál na lavici? No problém
  • flaška na lavici? No problém
  • svetr na lavici? No problém
  • batoh na lavici? No problém
  • batoh na něm bunda a za tím schován žák s mobilem v ruce a sešitem na lavici? No problém
Prostě jinak řečeno, kdybyste na tu lavici dali cokoliv třeba i sea-lion(a), učiteli to bude asi zřejmě jedno :D

No a pak je tady další věc. Oslava. A jak mi pověděl jeden místní kamarád, důvod proč slavit se najde vždy.
No a náš důvod byl mejch 24 let minulý týden.

A tak se slavilo. Musím uznat, že takovou oslavu jsem nikdy neměl a abych popíjel na pláží šáňo s čokoládovým dortem? No posuďte sami přátelé z fotek. Všem zúčastněným samozřejmě moc děkuji.

Co se také nesmí zapomenout zmínit je to, že jsme konečně vlezli s ženou do vody. Sice jen po kolena, ale přece. Stálo to za to.

No a poslední co bych asi zmínil by bylo, že se nám v pondělí oběma společně vybily hodinky. Asi nějaká znamená nebo nevím ale při všech těch událostech bych se tomu asi ani nedivil.

O dalších věcech jako byla hra pyramida a žranice u portugalských kamarádů, zamítnutí videa na youtube protože nevlastním autorská práva k hudbě ve videu či našim prvním bramborákům se vyjadřovat nebudu. To by bylo na hoooodně dlouho a myslím že by vás to pak asi ani nebavilo číst.

Naházím sem ještě pár fotek pro vás.
Jo a ještě jedna informace pro neznalé kompjůtrů, pokud si kliknete na fotku pravým a dáte otevřít brázek na nové kartě, je možné se daná fotka bude mocti přiblížit. ;)

Tak se mějte pěkně, jde se balit na trip do Lisabonu !!!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama