Karneval party

27. února 2017 v 21:01 | DK |  Erasmus - Peniche
Tak
Tak už
Tak už je
Tak už je to
Tak už je to tady
Tak už je to tady . . .


Karneval jak se patří . . . Ale pozor pěkně od začátku nebudeme přece předbíhat. . .

Ráno svítí slunce tzn. Rychlá vstávačka, rychle na zdejší tržiště, rychle koupit mořskou potvoru, rychle prohlédnout zdejší pevnost a věznici, rychle prozkoumat kostel, kde neznají zpovědnice ale mají je trochu jiné jak u nás, viz foto dole, rychle zpátky domů.

Rychle si tam ukuchtit to jsem si koupil, pomalu to sníst, protože to má kosti ale protože je to hlavně luxusní dlabanec, rychle do sebe poslat před karnevalem pár těch tequil a vínko, rychle si vzít kraťasy a rychle hurá na největší slávu ve městě.

Karnevalem tady žije každý. Starý mladý, tenký tlustý, ošklivý i krásní. Je to jejich hlavní svátek v tomto období a tak si ho chtěji všichni pořádně užít.

Průvod byl famozní, nikdy jsme nic takového neviděl a popravdě, neumím si představit jak to asi chodí v takovém Riu :O
Měli jsme štěstí že jsme nemuseli stát v davu dole ale měli jsme nejlepší místo na terase přímo nad hlavním průvodem. Viz foto. . .

Po průvodu jsme pokračovali k bratrům Italům kde jsme tak nějak zůstali na večeři kdy pro nás klucí dělali pravé Carbonáry a Pastu s lilkem.
Nikdy jsem neměl lepší pastu jak od nich . . . Jsou to mistři kuchyně :)

No a ta jejich večeře se tak nějak protáhla až do pozdních večerních hodin, kde se nás tam nakonec sešlo dvanáct a společně jsme popili a zahráli nějaké ty hry . . .

Za mě osobně zatím jeden z nejpovedenějších dnů . . .

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama