HEŠTEG KANTÝNA

27. února 2017 v 20:07 | DK |  Erasmus - Peniche
Nový týden začíná. Věřím, že jsou všichni čtenáři velice nedočkaví, a tak se zase vracím ke klávesnici a jdu se popasovat s resty které se tedy přes víkend nakupily.
Jak ale víte, víkend je od toho, že se nedělá, takže jak by klasik řekl SORRYJAKO.

Pátek začal jako obvykle školou. Kupodivu začal tak, jak bych si nikdy nemyslel že začne, a to tím, že jsem se dostavil na hodinu, ve které jsem vlastně ani nemusel být, protože mě na ni pozval jeden místní fajnový učitel z Německa.
Druhou páteční hodinou kterou jsem se svými přáteli absolvoval byla něco něco aktivity . . .
No takže jsme se začali učit jak být správnými animátory, a jak zabavit lidi v určité věkové skupině. Poté jsme šli na oběd...

KANTÝNA

Co dodat. Asi jenom to, že mezi kantýnou českou a kantýnou portugalskou není zas až takový extra rozdíl. Možná jooo no . . .
V Portugalské kantýně máte za 2,9 E polévku s houskou, nutno dodat, že ze dvou pokusů nebyl ani jeden úspěšný. Dalším chodem jest hlavní jídlo, které je zpravidla maso nebo ryba nebo něco vegetariánského. V mém prvním případě zvítězila ryba s bramborem. Musím uznat, že ryba neměla chybu. Byla dělána na mátě což mě překvapilo. Vždy jsem si myslel, že máta má využití jen k mojitu a možná tak ke zdobení dezertů, ale byl jsem opět přesvědčen, že tomu může být i jinak ve výjimečných případech.
V druhém kole jsem dal přednost telecímu masu s brambory před rizetem s mořskými plody. Ok tak pojďme si to nazvat tak. jak to asi fakticky bylo. Lví blitky vs. rýžová gumovka. Myslím si, že více asi není potřeba rozepisovat.
Co se mi zde ale líbí je pult se saláty, kde si může student nabrat co hrdlo ráčí zeleniny. Rajče okurky a salát + si dochutit dle svých potřeb sůl, ocet, oregáno, oliváč. Toto musím tedy konstatovat, že rozhodně stojí za to . . . Mňam

Po obědě se odebíráme směrem do kavárny s naším milým profesorem a povídáme a debatujeme . . . Bohužel někteří neví kdy skončit, takže nám málem židle přirostly k prdelím. . . . Ufff fakt to bylo za minutu dvanáct.

Protože je pátek tak si s manželkou jdeme nakoupit na víkend a konec pracovního týdne se tráví v postelích.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama