Éčka sem !!!

9. února 2017 v 1:03 | DK |  PředODJEZDové období
Je to tady, začínáme odpočítávat poslední dny našeho pobytu v Čechách, a myšlenkami pomalu začínáme být v letadle na západním pobřeží Portugalska u oceánu.

K tomu, abychom mohli s klidem odejet nám již zbývá poslední věc.

PRACHY, LOVE, MONEY, ÉČKA, ŠKVÁRA, CASH

říkejte si tomu jak chcete. Na čem se určitě shodneme je fakt, že bez nich je člověk celkem nahraný.

Původní informace, které jsme ve škole dostali byly ty, že se máme domluvit na ekonomickém odd. kdy si přijdeme vyzvednout peníze, a že by bylo v celku dobré, kdybychom se tam dostavili všichni společně.
Pokusili jsme se všichni sladit naše diáře a v předstihu jsme nahlásili, že se dostavíme v pondělí 6/2/2017.
5 dní před odletem některých z nás.
V průběhu dnů jsme se dozvěděli, že vedoucí ekonomického oddělení zapomněla vytvořit v bance podpisové právo, a tak peníze v pondělí vydány nebudou, ale budou již k vydání ve středu odpoledne.

Některým se tak docela zkomplikoval plán ovšem nemohli udělat nic.

K našemu překvapení jsme dostali informace, že ani ve středu nebude možné peníze vyzvednout, a že si pro ně máme přijít ve čtvrtek 9/2/2017.

Je pravdou že někteří si svou část peněz vystáli ještě ve středu v pozdních odpoledních hodinách, protože to bylo pro ně velice urgentní, avšak hlavní výdejní den bude dnes, ve čt.

Co z celé storry vyplývá?
Asi ten fakt, že nás ve škole snaží vést k dochvilnosti, preciznosti, k profesionalitě, ale pokud se člověk podívá do reálného prostředí, zjistí že veškeré tyto vštěpované zásady jsou klišé, a platí jaksi značný opak...

Zamýšlím se tak nad tím, zdali by nebylo lepší se zaměřit na výuku jiných vlastností . . . .

A ještě jedno zamyšlení,

vždy jsme byl veden k tomu, ať už rodiči, trenéry, učiteli či vedoucími na táboře, že pokud něco pokazím, měl bych se za to omluvit.
Jak tak ale koukám, slovo Promiňtě, Omlouváme se, S prominutím jaksi vypadlo ze slovníku českého pravopisu pravděpodobně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama