Bye bye Praho !!!

16. února 2017 v 22:56 | DK |  Erasmus - Peniche
Už je to tady, už je to tady.

Píše se osmá hodina večerní. Dávám své zavazadla objemějších rozměrů, přesněji jeden hokejový vak těžký jak mokrej pytel cementu, a jedno příruční zavazadlo, které by mi záviděl každý kouzelník protože se v něm nachází tolik kusů oblečení že by z něj tyto kusy mohl tahat po celá dvě celovečení představení do kufru od auta bych byl již nachystán na to skvělé dobrodružství.

Ve 3,45 nabíráme Ivet což je moje nejbližší osoba pro budoucích pět měsíců, a jedeme směr Ruzyně.
Tam nás odbavují, schodou odkolností můj bývalý spoluhráč z volecu (jooo svět je malý) a my tak můžeme vyrazit vzhůru dobrodružství do teplých krajin.

Cesta letadlem probíhá bez komplikací, a let z Prahy do Lisabonu trvá 3,5 hodiny. Zdá se to k nevíře, ale je tomu tak, a pokud by někdo tuto vzdálenost chtěl stinout o hodinu rychleji, musel by využít jiného typu letadla než A 320 kterým Tap Portugal lítá obvykle.

Cestou na busové nádraží proklínáme naše extrémě těžká zavazadla, a snažíme si vehledávat každý ulehčovák v podobě eskalátorů, výtahů a t d. ....

Cesta z letiště přichází na cca 3,5 E a cesta do Peniche z Lisa je pro studenty za 7,7 E


Co se tak o cestě dá říct? Asi jen to, že pokud nechcete přijít o ruce ještě dříve než dorazíte do vaši cílové destinace, volte kufr na kolečkách.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama