24 hodin

15. února 2017 v 17:01 | DK |  PředODJEZDové období
Děti se těší na Ježíška, tatínkové na konec šestinedělí, senioři na důchod.
Dá se vlastně říct, že každý se na něco těší, i když to může být zcela rozdílná věc.

Já se takto těším, až se ráno odlepíme v 6,00 z Ruzyně ( jooo, sice je to Letiště Václava Havla, s tím paradoxem, že se prý nás ex-prezident bál létání ale Ruzyně je lepší název) resp. až dosedneme v Lisabonu na runway, a zas pod nohama ucítím pevnou zem.

Co bylo ale ještě potřeba před odjezdem udělat?

1) zrušit si Opencard. Protože si ji nabíjím na 10 měsíců až 2400,- Kč byla potřeba ji zrušit, což mě překvapilo, že zde tato možnost vůbec je, i když jsme se snažil na netu najít nějaké informace které jsme nenašel :D

2) změnit si tarif u operátora abych zbytečně nemusel platit za paušál, který bych v zahraničí nevyužil. Jak toto vyřešit? Možnosti jsou dvě. Buďto paušál přerušit (u T-Mobile) lze na 40 dnů s tím že se číslo zcela zablokuje a nedovolá se vám ani maminka, manželka, či nedej bůh tchýně, nebo převést tarif na twist což pro neznalé jest dobíjecí kredit. Zde se platí paušál za předčasné vypovězení smlouvy, takže asi záleží na době strávené v cizině, či na délce paušálu.
Já volil variantu nejjednodušší, jelikož mi bude smlouva procházet za měsíc, nebudu jí prodlužovat, a tak automaticky přejdu na Twist.

3) ofotit veškéré doklady pro případ ztráty, či krádeže v zahraničí. (doporučovali to ve všech kapesních cestovatelích i na FB stránkách tak na tom asi bude něco pravdy . . .

4) ŽRÁDLO ! bez jídla ani ránu. Takže hurá pro věci do toastů a začít dělat chálku s sebou.

5) za poslední KOŘENÍ pro kamarády kteří již okupují, protože je prý jaksi nedostatkovým zbožím

zdá se že věci jsou jak š tak š po kupě, tak již nezbývá než čekat a posouvat čas na hodinách k 16/2/2017 6.00 am . . .

filmeditor horror time evil dead clock
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama