Předvánoční stresy aneb dva měsíce před odletem

23. prosince 2016 v 22:13 | DK |  PředODJEZDové období
16. 12. 2016
Dnes jsou tomu přesně dva měsíce, kdy bychom se měli zvednout z pražského letiště Václava Havla a odletět si to směrem do Lisabonu, hlavního města Portugalsak odkud bychom se měli nadále vydat (snadu busem, protože taxi je jaksi dražší a my jsme studetni) do naší cílové destinace Peniche.

Naše otázky a doměnky se zvyšují s počtem přibližujíchích se dní odjezdu. A co že tak asi zajímá studentíky dva měsíce před ojdezdem na nejvýchodnější cíp Portugalska?

Zdali je potřeba splnit všechny předměty, pokud studentovi stačí pouchých 12 kreditů k uzavčení magisterského studia což v IPL odpovídá přibližně dvoum až tří předmětů, a také to, zdali když si student zvolí předměty, které by v budoucích letech měl studovat na naší alma mater, tak mu budou uznány či nikoliv.

S těmito otázkami by nám měl pomoc náš pan prorektor. V prvním případě mi bylo sděleno, že mi uzná jen ty předměty které si zapíšu, a z toho důvodu nevidí problém v ablosvování jen nezbytně nutného počtu předmětů k naplnění plného počtu kreditů.

V tom druhém případě budem muset počkat na společnou schůzku všech účastníků Erasmu, pana prorektora, a vedoucí koordinátorky pro zahraniční styk.

Tak jsem velice zvědavý, co všechno se z dané schůzky dozvíme.

Co ale víme jistě je to, že naše letenky jsou již zaplacené, a letadlo na nás bude čekat okolo 18:00 hodina na letiška VH dne 16/2/2017.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama