20. SRPEN – sobota

14. prosince 2016 v 11:46 | DK |  Train Trip CZ 2016
Odjíždět máme v 7:24 z Hlavního nádraží rychlíkem do Trunova a pak do Liberce. Samozřejmě nám nedochází, že je sobota, vše jede na hovno, a tak Johny nestíhá o minutu vlak, který tak odjíždí a přesto má zpoždění a čeká 30 minut v Čakovicích kvůli nějakému skokanovi do kolejí ve 4:30 ráno.


Nakonec se střetáváme na hlaváku, kde náš spoj mešká, tak jedeme osobákem do Čakovic kde přesedáme na rychlík a sedíme vedle dvou cikánů, kteří jsou dle Johna v pohodě ale dle mě byli na pěst. Pijeme něco jahodového s dvěma blondýnami, co jedou na Finlandia Mácháč fest. V Turnově čeká cca hodinku na nádraží, kde sledujeme místní alkoholiky vypadající jako štamgasti z Hospody.
Vlakem do Liberce se dostáváme v pohodě a check-in probíhá v pohodě. Protože bylo pěkné počasí, vyrazili jsme na Ještěd. Původní nápad zdolání kopce pěšky se změnil v jízdu lanovkou, a při cestě dolů jsme se rozdělili. Johny to vzal po svých dolů rovnou z kopce, přičemž Kroupič bral kolobrndy, a razil směrem dolů 70ti kilometrovou rychlstí. Nemluvě o zácpě při automobilových závodech.

Odpoledne jsme dali koupání v aquaparku, a poté vyrazili směrem centrum. Tam chvíli pozorovali mistrovství ve footbaaal streetu a na pivko jsme šli do Pandy, odkud z terasy při BeTonu a CubaLibre jsme sledovali giga ohňostroj. Dle místních dokonce větší jak ten novoroční :D Večer pak jdeme ještě pokecat s místní učitelkou která je na večeři se svou kamarádkou do Potrefené husy, kde si dáváme Staropramen, abychom dodrželi naší pivní cestovatelskou tradici.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama