19. SRPEN – pátek

14. prosince 2016 v 11:45 | DK |  Train Trip CZ 2016
Po upozornění kolej-dědkem vyklízíme pokoj na desátou, a vyrážíme na nádraží, kde nás čeká cesta na Karlštejn. Cestou ještě kupujeme v obchodě jídlo a potkáváme bábinu, která nám vysvětluje, že máme kupovat sušené datle, protože jsou velice zdravé a pan doktor to v televizi včera povídal, takže tak. Stejně tak se u kasy dozvídáme, že sušenky Lotusky, které si Kroupič kupuje k snídani, byli minulý týden za 19,90,-Kč a že to je docela veliký rozdíl.


Ve vlaku je pohoda, kupodivu žádný podivín či malý uřvaný harant. Během cesty se zdržujeme v Berouně, kde se jdeme projít na náměstí, a veškeré lavičky jsou nám před našima očima zasedávány. Zde měníme pravidlo, a tak si místo pivka dáváme dvě točené zmrzliny, jelikož teploty na slunci začaly atakovat 30°C. Johnas zapomíná brýle na lavičce na nádraží a jen tak tak je bere sebou do vlaku ve kterém jsme už dávno seděli :D


Na Kárlu si necháváme věci na nádraží a vyrážíme bez triček směr hrad. Tam nás průvodce Martin Pelán pouští zadarmiko na první okruh, po kterém vzápětí jdeme na druhý okruh, s teplým průvodcem Dobym. (Michal Dobeš) Cestou z hradu natáčíme kočku a dáváme si v hospůdce luxusní cibulačku a pivka (Kozel) k naší tradici. Cestujeme do Prahy s Pelošem a kecáme. Kroupič se snaží pak doma zachránit řízky které lehce smrdí po zapomenutí 4 dnů v lednici, ale nakonec rezignuje, a vše hází do koše se slovy SERU NA TO !!!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama