18. SRPEN - Čtvrtek

14. prosince 2016 v 11:42 | DK |  Train Trip CZ 2016
Ráno vyrážíme na vlak směřující do Plzně a zabíráme si kupéčko ve kterém celou dobu cestujeme sami. Po příjezdu do Plzně se chceme jít ubytovat. Kroupič nás vede a také to tak dopadá. Ocitáme se na krásném Plzeňském parku, ale bohužel úplně někde v prdeli. Po zeptání se dostáváme na zastávku a spoji se přesouváme ke kolejím.

Po ubytování bereme věci a jdeme do bazénu na Slovany. Bazén je celý v rekonstrukci a tak nám nezbývá nic jiného, než se spokojit s venkovním koupalištěm. Tam jsme napomenuti plavčicí kvůli pořizování fotek a tak se pokusíme nafotit jen něco pod vodou. Z fotek z vody toho moc není a tak se raději věnujeme plavání. Zjišťujeme, že 50 m. kraulem dáváme za 36:37 a 34:19 sec. Stejnou vzdálenost pak zkoušíme i prsy a zde Kroupič odpadá v půlce a Džonas to má za 1:03:17 minut.
Vracíme se směrem na pokoj, dáváme relax, a rozhodujeme se, zdali dáme Pivovar, nebo raději centrum a město. To také vyhrává a tak se vydáváme do největší synagogy v ČR. Tam dostáváme jarmulky a můžeme si kostel prohlédnout. Další kroky směřují nahoru na plzeňskou věž, která je u kostelu na jejich náměstí. Dáváme pivka (Gambrinus a Plzeň) ve stáncích na náměstí a vyrážíme domů. Véču si dáváme v číně (nudle) a podruhé vidíme krásku ve vojenských legínách nyní však s nějakým frajerem, který jí dělá garde, takže už se tak moc neusmívala jako v tramvaji.
Při cestě na pokoj se tramvaj rozbíjí, a tak pokračujeme pěšky. Jsou to závody, chvíli vedeme my, chvíli tramvaj, která nakonec vítězí.

Na pokoji dopíjíme vodku s džusem a vyrážíme na šipky do hospody Baarovka. Tam jsou ovšem šipky rozbité a tak po jednom pivku (Gambrinus) a jedné Kofole odcházíme se svěšenými hlavami spát.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama